O nas

Nasza historia

Pochodzimy z Gorzowa Wielkopolskiego, robimy w życiu różne rzeczy, pracujemy zawodowo, studiujemy oraz rozwijamy przeróżne zainteresowania. Jak niemal każdy, chcemy żyć zdrowo i ekologicznie. Pasja tworzenia świec zaczęła się od momentu, kiedy chciałam na stole zapalić świece, które spalając się nie tylko byłyby piękną ozdobą, ale też działałyby na korzyść naszego zdrowia, a przynajmniej mu nie szkodziły.

Wszystko zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy własnoręcznie. Projekt etykiet oraz wszystkie rysunki zrobiła nasza Ola, ja – Agnieszka, dobieram aromaty, knoty, topię i mieszam wosk, natomiast Piotr dba o to by nasza strona była dla Was przejrzysta i wygodna w użyciu. I tu prośba o uwagi. Jeśli myślicie, że można by coś dodać, ująć lub poprawić, przyślijcie do nas maila: cmaimotyl@gmail.com. Przyczynicie się w ten sposób do tworzenia czegoś dobrego, naturalnego, co powstało z miłości do cudownego domowego zacisza i troski o zdrowie.

Ćma i Motyl, skąd ta nazwa?

Powinna się kojarzyć z dniem i nocą. Nasze świece sojowe mają być aromatycznym dopełnieniem cudownej atmosfery naszych wnętrz, a zapachy kształtują nasz nastrój. Chociaż aromaterapia jest popularna, to wiedza na temat wpływu poszczególnych zapachów na organizm już nie jest tak powszechna. Zazwyczaj wybieramy zapachy, które nam się po prostu podobają, a można to zrobić w nieco bardziej przemyślany sposób, osiągając więcej korzyści, niż tylko ładny zapach w domu. Dlatego te zapachy, które wdychamy rano, może jeszcze w mrocznej kuchni lub rozświetlonej wschodem słońca, szykując śniadanie, powinny dostarczać nam energii, entuzjazmu i chęci do działania. W tym pomoże aromat miodu z rozmarynem, miodu z cytrusami lub miodu z nutką świerkowego lasu. To nasze Motyle. Dla wegan wersja 100% sojowa, a więc rozmaryn, cytrusy i świerkowy las.

Wieczorem pragniemy relaksu, uspokojenia i odpoczynku. Taki stan pomogą wywołać nasze Ćmy: miód z lawendą, miód pitny korzenny lub drzewo sandałowe z miodowym tłem. Charakterystyczny zapach miodu mają tylko świece zmwosku pszczelego i mieszane. Wersja wegańska jest 100% sojowa.

Zapraszamy do naszych mediów społecznościowych: facebook, instagram

X