Weselne dekoracje – świeczkowe inspiracje

My to mamy szczęście. Kreatywność, pomysłowość i pracowitość naszej graficzki (pamiętacie Olę?) zaowocowała nowym pomysłem i nowym projektem: świece weselne, na stół i jako prezent dla gości.

Jednym z efektownych elementów wystroju ślubnych stołów są świece. Ich blask i przepiękny wygląd zdobią i ocieplają atmosferę. Wyobrażam sobie salę wypełnioną delikatnym zapachem lawendy czy bzu kiedy wchodzimy do sali i oczekujemy na pierwszy taniec Młodej Pary. Aby zachować te wrażenia w pamięci naszych gości, mamy też do zaoferowania te same świece przygotowane w formie prezentów – drobiazgu, który swoim zapachem przywoła wspomnienia wspólnie przeżytych cudownych chwil, za każdym razem, kiedy zapalą swoją świecę w domu i za każdym razem, kiedy skojarzą „skądś znajomy” zapach.

Zdaniem naukowców:

„ośrodki węchowe w mózgu biorą aktywny udział w rekonstrukcji wspomnień. Dowodzą też, że zamiast gromadzić wspomnienia na temat różnych doznań zmysłowych w jednym miejscu, mózg przechowuje je „rozrzucone” w różnych ośrodkach. Dlatego sytuacja z przeszłości może odżyć tylko dzięki przywołaniu jednego z tych doznań – węchowego, wzrokowego lub słuchowego. Prowadzący badania Jay Gottfried uważa, że taki mechanizm daje ludziom większe możliwości wskrzeszania wspomnień.”

http://laboratoria.net/aktualnosci/3380.html

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Młodych Par, specjalne etykiety na świece sojowe w słoikach o pojemnościach takich, jak w całej naszej ofercie. Jako, że takie zamówienie jest zazwyczaj bardzo duże, to nasze ceny też są „hurtowe” nawet 50% zniżki. Wyceny dokonujemy indywidualnie, na prośbę osób zainteresowanych. W niniejszym artykule prezentujemy przykładowe etykiety, które powstały po rozmowie z naszymi Parami. To Państwo Młodzi opowiedzieli nam o tym, co ich połączyło, co najmilej wspominają, co zawsze wywołuje uśmiech na twarzach ich przyjaciół, a my staraliśmy się to w pigułce przelać na papier.

Agnieszka i Piotrek poznali się w górach i wraz ze swoimi najbliższymi znajomymi nie wyobrażają sobie urlopu bez surfingu.

świece weselne

Ania i Tomek, oni i ich kłódeczki zapięte na każdym moście – wszyscy znajomi o tym wiedzą …

świece weselne

Dumni jesteśmy także z naszych projektów zrealizowanych na wzór ślubnych zaproszeń Państwa Młodych

Jak zamówić świece weselne?

  1. Napiszcie do nas, czym jesteście zainteresowani i w jakiej ilości,
  2. Zapytajcie o wycenę świec,
  3. Opowiedzcie nam o czymś miłym, charakterystycznym, co wywoła uśmiech u Waszych znajomych i rodziny. Zaproponujcie kolorystykę i wersję zapachową,
  4. My przygotowujemy 2-3 projekty do wyboru,
  5. Wybieracie ten , który najbardziej się Wam podoba (jeśli istnieje potrzeba – dokonujemy poprawek),
  6. Po opłaceniu zamówienia my ruszamy do dzieła … i gotowe.

Pamiętajcie, że projekty etykiet i świece robimy sami, ale etykiety drukujemy w drukarni. Potrzebujemy więc przynajmniej czterech tygodni na realizację takiego zamówienia.

Zapraszam też do zakładki „Świece okolicznościowe – świece weselne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X